GAZİANTEP NİZİP İLÇE DEVLET HASTANESİ

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
NİZİP İLÇE DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Plastik cerrah göreve başladı

Güncelleme Tarihi: 16/11/2018

9b42c4de-70dc-4c2e-aca3-16a5c1e28d62.jpg                  Nizip Devlet Hastanesi'nde daha önce bulunmayan plastik ve estetik cerrahi uzmanının göreve başladığı bildirildi.


          Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Ümit GÖRGÜLÜ, sağlık alanında iddialı bir konuma kavuştuklarını belirterek, şunları kaydetti:  

"Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Can  Zeliha GÜL hastanemizde göreve başlamış bulunmaktadır. Bundan böyle ilçede bulunan vatandaşlar, plastik ve estetik cerrahi alanındaki tedavileri için, Gaziantep e  gitmekten kurtulacak. Hastanemizdeki her branştan hekimlerimizle halka en iyi sağlık hizmetini verme gayreti içerisinde olacağız."  

Şişli Hami diye Eftal  Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Nizip Devlet Hastanesi'ne atanan Opr.Dr.Can Zeliha GÜL  "Bundan böyle Nizip Devlet Hastanesi'nde her türlü estetik cerrahi ameliyatları, yüz travmaları ve yüz kırığı ameliyatları, yanık ameliyatları, cilt lekeleri ve cilt kanseri ameliyatları, el cerrahisi ameliyatları, yara bakımı ve yara kapatılması ameliyatları, diabetik ayak yarası bakımı ve ameliyatları yapılacak" ifadelerini kullandı.